По запитване
Property 63233 photo 1
Property 63233 photo 2
Property 63233 photo 3
Property 63233 photo 4
Property 63233 photo 5
Property 63233 photo 6
Property 63233 photo 7
Property 63233 photo 8

Details

  • Година на строителство: 1961
  • Брой стаи: 2
  • Levels: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 800 m
  • Разстояние до летището: 15 km

Услуги

  • Склад
  • Access
  • Двойно остъкление
  • Вътрешни стълби
  • Golden Visa

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 90 кв.м в Солун. Апартаментът е на 2 нива. Мазе и се състои от хол. Партер и се състои от хол, една тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: складово помещение.

Подобни обекти

Препоръчваме Наем
от 700 € /на месец 7 €/m²
  • Обектен код 65928
  • Квадратура 94 m²
  • Брой стаи 3
Препоръчваме Продажба
43 000 € 796 €/m²
  • Обектен код 65931
  • Квадратура 54 m²
  • Брой стаи 3
Препоръчваме Продажба
335 000 € 4294 €/m²
  • Обектен код 65932
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
185 000 € 2642 €/m²
  • Обектен код 65935
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
170 000 € 2833 €/m²
  • Обектен код 65936
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 2
Изключителен Наем
от 720 € /на месец 7 €/m²
  • Обектен код 65943
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 4
Препоръчваме Продажба
600 000 € 3000 €/m²
  • Обектен код 65963
  • Квадратура 200 m²
  • Разстояние до морето 1200 m
Продажба
168 000 € 1846 €/m²
  • Обектен код 65967
  • Квадратура 91 m²
  • Брой стаи 3
Препоръчваме Наем
от 600 € /на месец 12 €/m²
  • Обектен код 65974
  • Квадратура 48 m²
  • Брой стаи 2
Препоръчваме Наем
от 800 € /на месец 10 €/m²
  • Обектен код 65976
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин