250 000 €
5000 €/m²
Property 63507 photo 1
Property 63507 photo 2
Property 63507 photo 3
Property 63507 photo 4
Property 63507 photo 5

Details

  • Етаж: 0 етаж
  • Година на строителство: 1970
  • Година на обновяване: 2025
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: електрически
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 2200 m
  • Разстояние до летището: 37 km

Услуги

  • Двойно остъкление
  • Golden Visa

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 50 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на партер и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: климатик, отопление.

Продажба
335 000 € 4036 €/m²
  • Обектен код 61588
  • Квадратура 83 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
265 000 € 260 000 € 5777 €/m²
  • Обектен код 61662
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
370 000 € 3700 €/m²
  • Обектен код 61748
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
250 000 € 220 000 € 2750 €/m²
  • Обектен код 62029
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
360 000 € 2880 €/m²
  • Обектен код 62111
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
230 000 € 3285 €/m²
  • Обектен код 62134
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
285 000 € 5181 €/m²
  • Обектен код 62178
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
245 000 € 2987 €/m²
  • Обектен код 62243
  • Квадратура 82 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
310 000 € 2561 €/m²
  • Обектен код 62253
  • Квадратура 121 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
250 000 € 6250 €/m²
  • Обектен код 62330
  • Квадратура 40 m²
  • Разстояние до морето 1299 m

Абонамент за бюлетин