Продажба - Апартамент 57 m² на Олимпийската Ривиера

Гърция Македония Префектура Пиерия Ийст Олимпос Лептокаря
110 000 € 100 000 €
1754 €/m²
Property 64010 photo 1
Property 64010 photo 2
Property 64010 photo 3
Property 64010 photo 4
Property 64010 photo 5
Property 64010 photo 6
Property 64010 photo 7
Property 64010 photo 8
Property 64010 photo 9
Property 64010 photo 10

Details

  • Година на строителство: 2005
  • Брой стаи: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 100 m
  • Разстояние до летището: 110 km

Услуги

  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 57 кв.м на Олимпийската Ривиера. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, тенти. Сграда без асансьор.

Продажба
120 000 € 1714 €/m²
  • Обектен код 6569
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
160 000 € 1280 €/m²
  • Обектен код 6719
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
120 000 € 1200 €/m²
  • Обектен код 46726
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
160 000 € 1032 €/m²
  • Обектен код 51091
  • Квадратура 155 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
159 000 € 1282 €/m²
  • Обектен код 52841
  • Квадратура 124 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
160 000 € 800 €/m²
  • Обектен код 57039
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
130 000 € 120 000 € 1090 €/m²
  • Обектен код 61449
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
120 000 € 1411 €/m²
  • Обектен код 62896
  • Квадратура 85 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
115 000 € 1437 €/m²
  • Обектен код 63112
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
120 000 € 1395 €/m²
  • Обектен код 63776
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин