Продажба - Апартамент 70 m² на Олимпийската Ривиера

Гърция Македония Префектура Пиерия Литохоро
120 000 €
1714 €/m²
Property 6569 photo 1
Property 6569 photo 2
Property 6569 photo 3
Property 6569 photo 4
Property 6569 photo 5
Property 6569 photo 6
Property 6569 photo 7
Property 6569 photo 8
Property 6569 photo 9
Property 6569 photo 10
Property 6569 photo 11
Property 6569 photo 12
Property 6569 photo 13

Details

  • Година на строителство: 2008
  • Брой стаи: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 6000 m
  • Разстояние до летището: 100 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина
  • Склад
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 70 кв.м на Олимпийската Ривиера. Апартаментът е разположен на партер и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има слънчево изложение. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, паркомясто, райграс, барбекю, гараж, отопление, складово помещение.

Апартаментът се намира в курортното селище в подножието на легендарния Олимп. Има озеленен вътрешен двор, веранда с изглед към морето и планината. На пешеходно разстояние има детски парк.

Продажба
140 000 € 123 000 € 878 €/m²
  • Обектен код 60280
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
140 000 € 123 000 € 878 €/m²
  • Обектен код 60282
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
130 000 € 120 000 € 1090 €/m²
  • Обектен код 61449
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
107 000 € 1783 €/m²
  • Обектен код 62093
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
160 000 € 2000 €/m²
  • Обектен код 62094
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
120 000 € 1411 €/m²
  • Обектен код 62896
  • Квадратура 85 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
98 000 € 2177 €/m²
  • Обектен код 63111
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
115 000 € 1437 €/m²
  • Обектен код 63112
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
111 000 € 932 €/m²
  • Обектен код 63260
  • Квадратура 119 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
100 000 € 1923 €/m²
  • Обектен код 63388
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин