Продажба - Къща 110 m² в Касандра (Халкидики)

Гърция Македония Халкидики Касандра Неа Скиони
360 000 €
3273 €/m²
Property 64236 photo 1
Property 64236 photo 2
Property 64236 photo 3
Property 64236 photo 4
Property 64236 photo 5
Property 64236 photo 6
Property 64236 photo 7
Property 64236 photo 8
Property 64236 photo 9
Property 64236 photo 10
Property 64236 photo 11
Property 64236 photo 12
Property 64236 photo 13
Property 64236 photo 14
Property 64236 photo 15
Property 64236 photo 16

Details

  • Брой стаи: 3
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 100 m
  • Разстояние до край. град: 1 km
  • Разстояние до летището: 100 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина
  • Склад
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба 1-етажна къща с площ 110 кв.м в Касандра (Халкидики). Къщата и се състои от 2 спални, хол с кухня, една тоалетна, едно складово помещение. Къщата има изложение с изглед към вътрешен двор е сИмотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, паркомясто, градина, райграс, барбекю.

Продажба
380 000 € 1266 €/m²
  • Обектен код 7229
  • Квадратура 300 m²
  • Разстояние до морето 2300 m
Препоръчваме Продажба
450 000 € 3879 €/m²
  • Обектен код 11671
  • Квадратура 116 m²
  • Разстояние до морето 550 m
Продажба
450 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 17785
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
445 000 € 2225 €/m²
  • Обектен код 20012
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
430 000 € 3909 €/m²
  • Обектен код 22951
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
420 000 € 3000 €/m²
  • Обектен код 26106
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
390 000 € 1813 €/m²
  • Обектен код 31324
  • Квадратура 215 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
330 000 € 3142 €/m²
  • Обектен код 63653
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
300 000 € 2857 €/m²
  • Обектен код 65500
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
320 000 € 3200 €/m²
  • Обектен код 65985
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин