Property 64272 photo 1
Property 64272 photo 2
Property 64272 photo 3

Details

  • Брой етажи: 8
  • Година на строителство: 2027
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: газ
  • Условие: В процес на обработка
  • Energy Class: А+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 800 m
  • Разстояние до летището: 20 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Access
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 52 кв.м в Солун в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: паркомясто, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
138 000 € 2816 €/m²
  • Обектен код 65746
  • Квадратура 49 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
225 000 € 3688 €/m²
  • Обектен код 65759
  • Квадратура 61 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
227 000 € 3847 €/m²
  • Обектен код 65760
  • Квадратура 59 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
135 000 € 4090 €/m²
  • Обектен код 65823
  • Квадратура 33 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
135 000 € 3068 €/m²
  • Обектен код 65824
  • Квадратура 44 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
228 000 € 2171 €/m²
  • Обектен код 65827
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
152 000 € 4222 €/m²
  • Обектен код 65851
  • Квадратура 36 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
142 000 € 3736 €/m²
  • Обектен код 65852
  • Квадратура 38 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
217 000 € 2047 €/m²
  • Обектен код 65855
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
158 000 € 6076 €/m²
  • Обектен код 65924
  • Квадратура 26 m²
  • Брой стаи 1

Абонамент за бюлетин