450 000 €
2795 €/m²
Property 6448 photo 1
Property 6448 photo 2
Property 6448 photo 3
Property 6448 photo 4
Property 6448 photo 5
Property 6448 photo 6
Property 6448 photo 7
Property 6448 photo 8
Property 6448 photo 9
Property 6448 photo 10
Property 6448 photo 11
Property 6448 photo 12
Property 6448 photo 13
Property 6448 photo 14
Property 6448 photo 15
Property 6448 photo 16
Property 6448 photo 17
Property 6448 photo 18
Property 6448 photo 19
Property 6448 photo 20
Property 6448 photo 21
Property 6448 photo 22
Property 6448 photo 23
Property 6448 photo 24
Property 6448 photo 25
Property 6448 photo 26
Property 6448 photo 27

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2012
  • Година на обновяване: 2016
  • Брой стаи: 5
  • Други удобства: Открытый джакузи на веранде.
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 150 m

Услуги

  • паркинг
  • Камина
  • Wifi
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна къща с площ 161 кв.м на о-в Корфу. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, една кухня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 2 спални, една баня. Втори етаж и се състои от една спалня, една баня. Къщата има фронтално изложение е с Имотът предлага красива гледка към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, тенти, паркомясто, градина, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
585 000 € 2437 €/m²
  • Обектен код 3062
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
420 000 € 1200 €/m²
  • Обектен код 3647
  • Квадратура 350 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
600 000 € 2000 €/m²
  • Обектен код 6399
  • Квадратура 300 m²
  • Разстояние до морето 650 m
Продажба
450 000 € 2795 €/m²
  • Обектен код 6448
  • Квадратура 161 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
490 000 € 2882 €/m²
  • Обектен код 6876
  • Квадратура 170 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
530 000 € 4240 €/m²
  • Обектен код 8643
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
400 000 € 2666 €/m²
  • Обектен код 16499
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
450 000 € 1419 €/m²
  • Обектен код 16725
  • Квадратура 317 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
550 000 € 2340 €/m²
  • Обектен код 17955
  • Квадратура 235 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
550 000 € 425 000 € 1770 €/m²
  • Обектен код 19409
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 7

Абонамент за бюлетин