117 000 €
3545 €/m²
Property 64761 photo 1
Property 64761 photo 2
Property 64761 photo 3
Property 64761 photo 4
Property 64761 photo 5
Property 64761 photo 6
Property 64761 photo 7
Property 64761 photo 8
Property 64761 photo 9
Property 64761 photo 10
Property 64761 photo 11
Property 64761 photo 12
Property 64761 photo 13

Details

  • Брой етажи: 4
  • Етаж: 1 етаж
  • Година на строителство: 1963
  • Година на обновяване: 2025
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 900 m
  • Разстояние до летището: 13 km

Услуги

  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 33 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: климатик, отопление.

Продажба
145 000 € 4833 €/m²
  • Обектен код 54442
  • Квадратура 30 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
120 000 € 1500 €/m²
  • Обектен код 56682
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 4
Инвестиции Продажба
105 000 € 1381 €/m²
  • Обектен код 57156
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
115 000 € 1982 €/m²
  • Обектен код 57466
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
170 000 € 1954 €/m²
  • Обектен код 57647
  • Квадратура 87 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
100 000 € 1785 €/m²
  • Обектен код 58045
  • Квадратура 56 m²
  • Брой стаи 2
Препоръчваме Продажба
120 000 € 1500 €/m²
  • Обектен код 58260
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Инвестиции Продажба
110 000 € 2244 €/m²
  • Обектен код 58422
  • Квадратура 49 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
110 000 € 2558 €/m²
  • Обектен код 58549
  • Квадратура 43 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
135 000 € 2812 €/m²
  • Обектен код 59129
  • Квадратура 48 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин