139 000 €
1805 €/m²
Property 64425 photo 1
Property 64425 photo 2
Property 64425 photo 3
Property 64425 photo 4
Property 64425 photo 5
Property 64425 photo 6
Property 64425 photo 7
Property 64425 photo 8
Property 64425 photo 9
Property 64425 photo 10
Property 64425 photo 11
Property 64425 photo 12

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2005
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: газ
  • Energy Class: Очаква се получаване на сертификат за енергоефективност (EPC)
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 7000 m
  • Разстояние до летището: 25 km

Услуги

  • паркинг
  • Access
  • Двойно остъкление
  • Вътрешни стълби

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 77 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка. Имотът разполага със следните екстри: климатик, паркомясто, отопление.

Подобни обекти

Препоръчваме Продажба
130 000 € 3250 €/m²
  • Обектен код 64693
  • Квадратура 40 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
170 000 € 3269 €/m²
  • Обектен код 64753
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
205 000 € 3253 €/m²
  • Обектен код 64754
  • Квадратура 63 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
175 000 € 2966 €/m²
  • Обектен код 64755
  • Квадратура 59 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
205 000 € 3534 €/m²
  • Обектен код 64756
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
117 000 € 3545 €/m²
  • Обектен код 64761
  • Квадратура 33 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
По запитване
  • Обектен код 64848
  • Квадратура 42 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
170 000 € 3269 €/m²
  • Обектен код 64870
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
158 000 € 2051 €/m²
  • Обектен код 64912
  • Квадратура 77 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
128 000 € 2560 €/m²
  • Обектен код 64929
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин