126 000 €
1482 €/m²
Property 65484 photo 1
Property 65484 photo 2
Property 65484 photo 3
Property 65484 photo 4
Property 65484 photo 5
Property 65484 photo 6
Property 65484 photo 7

Details

  • Година на строителство: 1972
  • Година на обновяване: 2023
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 3000 m
  • Разстояние до летището: 13 km

Услуги

  • Склад
  • Access
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 85 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: климатик, тенти, отопление, складово помещение. Сграда без асансьор.

Продажба
135 000 € 2812 €/m²
  • Обектен код 59129
  • Квадратура 48 m²
  • Брой стаи 2
Изключителен Продажба
110 000 € 3928 €/m²
  • Обектен код 64930
  • Квадратура 28 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
115 000 € 3833 €/m²
  • Обектен код 65526
  • Квадратура 30 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
115 000 € 1916 €/m²
  • Обектен код 65777
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
115 000 € 5750 €/m²
  • Обектен код 65822
  • Квадратура 20 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
115 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 65825
  • Квадратура 23 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
109 000 € 3892 €/m²
  • Обектен код 65853
  • Квадратура 28 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
108 000 € 3857 €/m²
  • Обектен код 65854
  • Квадратура 28 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
118 000 € 3933 €/m²
  • Обектен код 65863
  • Квадратура 30 m²
  • Брой стаи 2
Препоръчваме Продажба
110 000 € 3142 €/m²
  • Обектен код 65864
  • Квадратура 35 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин