120 000 €
1463 €/m²
Property 66100 photo 1
Property 66100 photo 2
Property 66100 photo 3
Property 66100 photo 4
Property 66100 photo 5
Property 66100 photo 6
Property 66100 photo 7
Property 66100 photo 8
Property 66100 photo 9
Property 66100 photo 10
Property 66100 photo 11
Property 66100 photo 12
Property 66100 photo 13
Property 66100 photo 14
Property 66100 photo 15
Property 66100 photo 16
Property 66100 photo 17
Property 66100 photo 18
Property 66100 photo 19

Details

  • Брой етажи: 5
  • Година на строителство: 1974
  • Година на обновяване: 2002
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: газ
  • Energy Class: D
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 1500 m
  • Разстояние до летището: 18 km

Услуги

  • Асансьор
  • Access
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 82 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол, една кухня, една баня. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, тенти, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
170 000 € 3269 €/m²
  • Обектен код 64870
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
158 000 € 2051 €/m²
  • Обектен код 64912
  • Квадратура 77 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
128 000 € 2560 €/m²
  • Обектен код 64929
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 3
Изключителен Продажба
110 000 € 3928 €/m²
  • Обектен код 64930
  • Квадратура 28 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
143 000 € 2344 €/m²
  • Обектен код 64950
  • Квадратура 61 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
125 000 € 1785 €/m²
  • Обектен код 64966
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
140 000 € 3888 €/m²
  • Обектен код 65006
  • Квадратура 36 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
148 000 € 2276 €/m²
  • Обектен код 65018
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
160 000 € 2285 €/m²
  • Обектен код 65023
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Препоръчваме Продажба
168 000 € 1826 €/m²
  • Обектен код 65112
  • Квадратура 92 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин