115 000 €
5000 €/m²
Property 65825 photo 1
Property 65825 photo 2
Property 65825 photo 3
Property 65825 photo 4
Property 65825 photo 5
Property 65825 photo 6
Property 65825 photo 7
Property 65825 photo 8
Property 65825 photo 9
Property 65825 photo 10
Property 65825 photo 11
Property 65825 photo 12
Property 65825 photo 13
Property 65825 photo 14

Details

  • Брой етажи: 5
  • Година на строителство: 1956
  • Година на обновяване: 2026
  • Брой стаи: 1
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 1400 m
  • Разстояние до летището: 15 km

Услуги

  • Асансьор
  • Access for people with special needs
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 23 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на четвърти етаж и се състои от хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, cградата има асансьор, отопление.

Подобни обекти

Препоръчваме Продажба
93 000 € 2066 €/m²
  • Обектен код 64983
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
140 000 € 3888 €/m²
  • Обектен код 65006
  • Квадратура 36 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
148 000 € 2276 €/m²
  • Обектен код 65018
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
160 000 € 2285 €/m²
  • Обектен код 65023
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Препоръчваме Продажба
168 000 € 1826 €/m²
  • Обектен код 65112
  • Квадратура 92 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
134 000 € 2436 €/m²
  • Обектен код 65275
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
102 000 € 3400 €/m²
  • Обектен код 65281
  • Квадратура 30 m²
  • Брой стаи 1
Препоръчваме Продажба
137 000 € 2107 €/m²
  • Обектен код 65315
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 3
Изключителен Продажба
135 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 65327
  • Квадратура 54 m²
  • Брой стаи 2
Инвестиции Продажба
125 000 € 1984 €/m²
  • Обектен код 65329
  • Квадратура 63 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин