192 000 €
2400 €/m²
Property 66165 photo 1
Property 66165 photo 2
Property 66165 photo 3
Property 66165 photo 4
Property 66165 photo 5
Property 66165 photo 6
Property 66165 photo 7
Property 66165 photo 8
Property 66165 photo 9
Property 66165 photo 10
Property 66165 photo 11

Details

  • Година на строителство: 1975
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 400 m
  • Разстояние до летището: 6 km

Услуги

  • Склад
  • Access
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 80 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка. Имотът разполага със следните екстри: климатик, тенти, отопление, складово помещение.

Продажба
176 000 € 2120 €/m²
  • Обектен код 8353
  • Квадратура 83 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
190 000 € 180 000 € 1714 €/m²
  • Обектен код 42975
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
185 000 € 2803 €/m²
  • Обектен код 48570
  • Квадратура 66 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
170 000 € 3269 €/m²
  • Обектен код 64870
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
160 000 € 2285 €/m²
  • Обектен код 65023
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
165 000 € 2062 €/m²
  • Обектен код 65574
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
170 000 € 2833 €/m²
  • Обектен код 65936
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
168 000 € 1846 €/m²
  • Обектен код 65967
  • Квадратура 91 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин