210 000 €
1750 €/m²
Property 64783 photo 1
Property 64783 photo 2
Property 64783 photo 3
Property 64783 photo 4
Property 64783 photo 5
Property 64783 photo 6
Property 64783 photo 7
Property 64783 photo 8
Property 64783 photo 9
Property 64783 photo 10
Property 64783 photo 11

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2001
  • Година на обновяване: 2020
  • Брой стаи: 6
  • Отопление: друг
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 300 m
  • Разстояние до летището: 27 km

Услуги

  • паркинг
  • Двойно остъкление
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна къща с площ 120 кв.м в Халкидики. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Semi-first floor и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Първи етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, една кухня, баня с тоалетна. Къщата има слънчево изложение е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, паркомясто, градина, райграс, барбекю, гараж, отопление.

Подобни обекти

Препоръчваме Продажба
170 000 € 1888 €/m²
  • Обектен код 61608
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Препоръчваме Продажба
185 000 € 1330 €/m²
  • Обектен код 61666
  • Квадратура 139 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
250 000 € 3246 €/m²
  • Обектен код 62392
  • Квадратура 77 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
300 000 € 1785 €/m²
  • Обектен код 62620
  • Квадратура 168 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
170 000 € 680 €/m²
  • Обектен код 62667
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
300 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 62978
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
180 000 € 5142 €/m²
  • Обектен код 63506
  • Квадратура 35 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
По запитване
  • Обектен код 63623
  • Квадратура 150 m²
  • Разстояние до морето 15 m
Продажба
280 000 € 800 €/m²
  • Обектен код 63689
  • Квадратура 350 m²
  • Разстояние до морето 20000 m
Продажба
295 000 € 1620 €/m²
  • Обектен код 63947
  • Квадратура 182 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин