По запитване
Property 64792 photo 1
Property 64792 photo 2
Property 64792 photo 3
Property 64792 photo 4
Property 64792 photo 5
Property 64792 photo 6
Property 64792 photo 7
Property 64792 photo 8
Property 64792 photo 9
Property 64792 photo 10
Property 64792 photo 11
Property 64792 photo 12

Details

  • Брой стаи: 3
  • Отопление: дизел
  • Levels: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 1300 m
  • Разстояние до летището: 3 km

Услуги

  • Access
  • Двойно остъкление
  • Курортен имот

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 64 кв.м на Крит. Таунхаусът е на 2 нива. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 2 спални. Таунхаусът е с Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, отопление.

Продажба
64 000 € 457 €/m²
  • Обектен код 56971
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
110 000 € 70 000 € 500 €/m²
  • Обектен код 57030
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
342 000 € 2478 €/m²
  • Обектен код 57226
  • Квадратура 138 m²
  • Брой стаи 5
Препоръчваме Продажба
399 000 € 1882 €/m²
  • Обектен код 58339
  • Квадратура 212 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
90 000 € 1500 €/m²
  • Обектен код 59422
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
160 000 € 1523 €/m²
  • Обектен код 59561
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
129 000 € 1357 €/m²
  • Обектен код 61177
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
91 000 € 1300 €/m²
  • Обектен код 61295
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Препоръчваме Продажба
549 000 € 3050 €/m²
  • Обектен код 61712
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
69 000 € 59 000 € 491 €/m²
  • Обектен код 61951
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин