325 000 €
3736 €/m²
Property 64810 photo 1

Details

  • Година на строителство: 2026
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: газ
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 1000 m
  • Разстояние до летището: 7 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 87 кв.м в Солун в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на шести етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: паркомясто, cградата има асансьор, гараж, отопление, складово помещение.

Продажба
405 000 € 2700 €/m²
  • Обектен код 41514
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
380 000 € 2533 €/m²
  • Обектен код 41515
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
450 000 € 2812 €/m²
  • Обектен код 43058
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
410 000 € 2808 €/m²
  • Обектен код 51445
  • Квадратура 146 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
400 000 € 2962 €/m²
  • Обектен код 53017
  • Квадратура 135 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
400 000 € 4000 €/m²
  • Обектен код 57270
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
340 000 € 3505 €/m²
  • Обектен код 57577
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
370 000 € 3814 €/m²
  • Обектен код 57578
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
355 000 € 2886 €/m²
  • Обектен код 58206
  • Квадратура 123 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
450 000 € 3750 €/m²
  • Обектен код 58920
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин