135 000 €
2547 €/m²
Property 64812 photo 1
Property 64812 photo 2
Property 64812 photo 3
Property 64812 photo 4
Property 64812 photo 5
Property 64812 photo 6
Property 64812 photo 7
Property 64812 photo 8
Property 64812 photo 9
Property 64812 photo 10
Property 64812 photo 11
Property 64812 photo 12
Property 64812 photo 13
Property 64812 photo 14

Details

  • Етаж: 3 етаж
  • Година на строителство: 1978
  • Година на обновяване: 2019
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: електрически
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 8400 m
  • Разстояние до летището: 38 km

Услуги

  • Асансьор
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 53 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от една спалня, хол, една кухня, една баня. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: тенти, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
185 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 50423
  • Квадратура 74 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
165 000 € 916 €/m²
  • Обектен код 50635
  • Квадратура 180 m²
  • Разстояние до морето 12000 m
Продажба
180 000 € 1894 €/m²
  • Обектен код 51269
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
178 000 € 1561 €/m²
  • Обектен код 51771
  • Квадратура 114 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
195 000 € 2096 €/m²
  • Обектен код 51795
  • Квадратура 93 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
168 000 € 2507 €/m²
  • Обектен код 52296
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
190 000 € 1016 €/m²
  • Обектен код 52331
  • Квадратура 187 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
200 000 € 1769 €/m²
  • Обектен код 53236
  • Квадратура 113 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
161 000 € 1490 €/m²
  • Обектен код 53260
  • Квадратура 108 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
180 000 € 1914 €/m²
  • Обектен код 54756
  • Квадратура 94 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин