195 000 €
2407 €/m²
Property 64874 photo 1
Property 64874 photo 2
Property 64874 photo 3
Property 64874 photo 4
Property 64874 photo 5
Property 64874 photo 6
Property 64874 photo 7
Property 64874 photo 8
Property 64874 photo 9
Property 64874 photo 10

Details

  • Брой стаи: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 10 m
  • Разстояние до летището: 93 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 81 кв.м на Крит. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: паркомясто, cградата има асансьор.

Продажба
181 700 € 4658 €/m²
  • Обектен код 61857
  • Квадратура 39 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
280 000 € 3181 €/m²
  • Обектен код 63322
  • Квадратура 88 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
250 000 € 1623 €/m²
  • Обектен код 54693
  • Квадратура 154 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
255 000 € 2550 €/m²
  • Обектен код 62028
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
240 000 € 3076 €/m²
  • Обектен код 63234
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин