240 000 € 215 000 €
4135 €/m²
Property 50498 photo 1
Property 50498 photo 2
Property 50498 photo 3
Property 50498 photo 4
Property 50498 photo 5
Property 50498 photo 6
Property 50498 photo 7
Property 50498 photo 8
Property 50498 photo 9
Property 50498 photo 10
Property 50498 photo 11
Property 50498 photo 12
Property 50498 photo 13
Property 50498 photo 14
Property 50498 photo 15
Property 50498 photo 16
Property 50498 photo 17
Property 50498 photo 18

Details

  • Брой етажи: 3
  • Етаж: 2 етаж
  • Брой стаи: 1
  • разстояние до морето: 40 m
  • Разстояние до летището: 17 km

Услуги

  • паркинг
  • Курортен имот

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 52 кв.м на Крит. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто. Имотът разполага с градина на покрива.

Подобни обекти

Препоръчваме Продажба
По запитване
  • Обектен код 61840
  • Квадратура 1732 m²
  • Разстояние до морето 1300 m
Продажба
290 000 € 2071 €/m²
  • Обектен код 54689
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
240 000 € 3076 €/m²
  • Обектен код 63234
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
200 000 € 2666 €/m²
  • Обектен код 62170
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
255 000 € 2550 €/m²
  • Обектен код 62028
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин