290 000 €
2071 €/m²
Property 54689 photo 1
Property 54689 photo 2
Property 54689 photo 3
Property 54689 photo 4
Property 54689 photo 5
Property 54689 photo 6
Property 54689 photo 7
Property 54689 photo 8
Property 54689 photo 9
Property 54689 photo 10
Property 54689 photo 11
Property 54689 photo 12

Details

  • Брой стаи: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 300 m
  • Разстояние до летището: 110 km

Услуги

  • Камина
  • Двойно остъкление
  • Курортен имот
  • Луксозна къща

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 140 кв.м на Крит. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, 2 душове с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към морето, към града. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик.

Продажба
395 000 € 5984 €/m²
  • Обектен код 56907
  • Квадратура 66 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
250 000 € 1623 €/m²
  • Обектен код 54693
  • Квадратура 154 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
370 000 € 3008 €/m²
  • Обектен код 62338
  • Квадратура 123 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
360 000 € 3050 €/m²
  • Обектен код 56377
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
427 000 € 2156 €/m²
  • Обектен код 57656
  • Квадратура 198 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
255 000 € 2550 €/m²
  • Обектен код 62028
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
290 000 € 2071 €/m²
  • Обектен код 54689
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
388 605 € 4626 €/m²
  • Обектен код 61960
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин