385 000 €
4425 €/m²
Property 61691 photo 1
Property 61691 photo 2
Property 61691 photo 3
Property 61691 photo 4
Property 61691 photo 5
Property 61691 photo 6
Property 61691 photo 7
Property 61691 photo 8
Property 61691 photo 9
Property 61691 photo 10

Details

  • Брой етажи: 4
  • Година на строителство: 2025
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: помпа за отопление
  • Условие: В процес на обработка
  • Energy Class: А+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 226 m
  • Разстояние до летището: 24 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 87 кв.м на Крит в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна, една тоалетна, 2 складови помещения. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към града, към гората. Имотът разполага със следните екстри: климатик, паркомясто, отопление, складово помещение. Сграда без асансьор.

Продажба
330 000 € 2538 €/m²
  • Обектен код 61995
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
356 000 € 5650 €/m²
  • Обектен код 56909
  • Квадратура 63 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
470 000 € 3481 €/m²
  • Обектен код 64934
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
420 000 € 3818 €/m²
  • Обектен код 64933
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
345 000 € 2923 €/m²
  • Обектен код 56376
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 4
Препоръчваме Продажба
По запитване
  • Обектен код 61840
  • Квадратура 1732 m²
  • Разстояние до морето 1300 m

Абонамент за бюлетин