Продажба - Апартамент 118 m² на Крит

Гърция Крит Префектура Ханя Vamos Кефала
345 000 €
2924 €/m²
Property 56376 photo 1
Property 56376 photo 2
Property 56376 photo 3
Property 56376 photo 4
Property 56376 photo 5
Property 56376 photo 6
Property 56376 photo 7
Property 56376 photo 8
Property 56376 photo 9
Property 56376 photo 10
Property 56376 photo 11
Property 56376 photo 12
Property 56376 photo 13
Property 56376 photo 14
Property 56376 photo 15
Property 56376 photo 16
Property 56376 photo 17

Details

  • Година на строителство: 2004
  • Година на обновяване: 2023
  • Брой стаи: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 5000 m
  • Разстояние до край. град: 1 km
  • Разстояние до летището: 39 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Курортен имот

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 118 кв.м на Крит. Апартаментът е разположен на партер и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, една тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към морето, към планината, към града, към гората. Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, паркомясто, райграс, алармена система, складово помещение.

Продажба
370 000 € 3008 €/m²
  • Обектен код 62338
  • Квадратура 123 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
345 000 € 2923 €/m²
  • Обектен код 56376
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
427 000 € 2156 €/m²
  • Обектен код 57656
  • Квадратура 198 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
282 312 € 4481 €/m²
  • Обектен код 61854
  • Квадратура 63 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
395 000 € 3062 €/m²
  • Обектен код 65952
  • Квадратура 129 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
320 000 € 4000 €/m²
  • Обектен код 50278
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
290 000 € 4461 €/m²
  • Обектен код 61390
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
420 000 € 3818 €/m²
  • Обектен код 64933
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин