370 000 €
3008 €/m²
Property 62338 photo 1
Property 62338 photo 2
Property 62338 photo 3
Property 62338 photo 4
Property 62338 photo 5
Property 62338 photo 6
Property 62338 photo 7
Property 62338 photo 8
Property 62338 photo 9
Property 62338 photo 10
Property 62338 photo 11
Property 62338 photo 12
Property 62338 photo 13
Property 62338 photo 14
Property 62338 photo 15
Property 62338 photo 16
Property 62338 photo 17
Property 62338 photo 18
Property 62338 photo 19
Property 62338 photo 20
Property 62338 photo 21
Property 62338 photo 22
Property 62338 photo 23

Details

  • Година на строителство: 2004
  • Година на обновяване: 2022
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: дизел
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 4500 m
  • Разстояние до летището: 6 km

Услуги

  • паркинг
  • Склад
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 123 кв.м на Крит. Апартаментът е разположен на партер и се състои от 3 спални, хол с кухня, една кухня, една трапезария, една баня, баня с тоалетна, едно складово помещение, една съблекалня. Апартаментът има слънчево изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, тенти, паркомясто, отопление, складово помещение.

Продажба
388 605 € 4626 €/m²
  • Обектен код 61960
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
427 000 € 2156 €/m²
  • Обектен код 57656
  • Квадратура 198 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
420 000 € 3818 €/m²
  • Обектен код 64933
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
370 000 € 3008 €/m²
  • Обектен код 62338
  • Квадратура 123 m²
  • Брой стаи 4
Препоръчваме Продажба
По запитване
  • Обектен код 61840
  • Квадратура 1732 m²
  • Разстояние до морето 1300 m
Продажба
470 000 € 3481 €/m²
  • Обектен код 64934
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
356 000 € 5650 €/m²
  • Обектен код 56909
  • Квадратура 63 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин