384 000 €
4800 €/m²
Property 66024 photo 1
Property 66024 photo 2
Property 66024 photo 3
Property 66024 photo 4
Property 66024 photo 5

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2026
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: помпа за отопление
  • Условие: В процес на обработка
  • Energy Class: А+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 130 m
  • Разстояние до летището: 65 km

Услуги

  • Асансьор
  • Сателитна телевизия
  • Двойно остъкление
  • Курортен имот
  • Луксозна къща

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 80 кв.м на Крит в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
427 000 € 2156 €/m²
  • Обектен код 57656
  • Квадратура 198 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
360 000 € 3050 €/m²
  • Обектен код 56377
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
356 000 € 5650 €/m²
  • Обектен код 56909
  • Квадратура 63 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
470 000 € 3481 €/m²
  • Обектен код 64934
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 3
Препоръчваме Продажба
По запитване
  • Обектен код 61840
  • Квадратура 1732 m²
  • Разстояние до морето 1300 m
Продажба
420 000 € 3818 €/m²
  • Обектен код 64933
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
370 000 € 3008 €/m²
  • Обектен код 62338
  • Квадратура 123 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин