Продажба - Апартамент 118 m² на Крит

Гърция Крит Префектура Ханя Vamos Кефала
360 000 €
3051 €/m²
Property 56377 photo 1
Property 56377 photo 2
Property 56377 photo 3
Property 56377 photo 4
Property 56377 photo 5
Property 56377 photo 6
Property 56377 photo 7
Property 56377 photo 8
Property 56377 photo 9
Property 56377 photo 10
Property 56377 photo 11
Property 56377 photo 12
Property 56377 photo 13
Property 56377 photo 14
Property 56377 photo 15

Details

  • Година на строителство: 2004
  • Година на обновяване: 2023
  • Брой стаи: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 5000 m
  • Разстояние до край. град: 1 km
  • Разстояние до летището: 39 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 118 кв.м на Крит. Апартаментът е разположен на партер и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, една тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към морето, към планината, към града, към гората. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, собствен басейн, паркомясто, райграс, алармена система, складово помещение.

Продажба
370 000 € 3008 €/m²
  • Обектен код 62338
  • Квадратура 123 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
360 000 € 3050 €/m²
  • Обектен код 56377
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
427 000 € 2156 €/m²
  • Обектен код 57656
  • Квадратура 198 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
330 000 € 2538 €/m²
  • Обектен код 61995
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
388 605 € 4626 €/m²
  • Обектен код 61960
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
395 000 € 3062 €/m²
  • Обектен код 65952
  • Квадратура 129 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин