Property 57656 photo 1
Property 57656 photo 2
Property 57656 photo 3
Property 57656 photo 4
Property 57656 photo 5
Property 57656 photo 6
Property 57656 photo 7
Property 57656 photo 8
Property 57656 photo 9
Property 57656 photo 10
Property 57656 photo 11
Property 57656 photo 12
Property 57656 photo 13
Property 57656 photo 14
Property 57656 photo 15

Details

  • Брой стаи: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 448 m
  • Разстояние до летището: 65 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина
  • Луксозна къща

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 198 кв.м на Крит. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, една тоалетна, един офис. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към морето, към планината, към града. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, паркомясто.

Подобни обекти

Препоръчваме Продажба
По запитване
  • Обектен код 61840
  • Квадратура 1732 m²
  • Разстояние до морето 1300 m
Продажба
395 000 € 5984 €/m²
  • Обектен код 56907
  • Квадратура 66 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
345 000 € 2923 €/m²
  • Обектен код 56376
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
360 000 € 3050 €/m²
  • Обектен код 56377
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
420 000 € 3818 €/m²
  • Обектен код 64933
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
395 000 € 3062 €/m²
  • Обектен код 65952
  • Квадратура 129 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
470 000 € 3481 €/m²
  • Обектен код 64934
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин