420 000 €
3818 €/m²
Property 64933 photo 1
Property 64933 photo 2
Property 64933 photo 3
Property 64933 photo 4
Property 64933 photo 5
Property 64933 photo 6
Property 64933 photo 7
Property 64933 photo 8
Property 64933 photo 9
Property 64933 photo 10
Property 64933 photo 11
Property 64933 photo 12
Property 64933 photo 13
Property 64933 photo 14

Details

  • Брой стаи: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 5 m
  • Разстояние до летището: 92 km

Услуги

  • Камина
  • Двойно остъкление
  • Луксозна къща

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 110 кв.м на Крит. Апартаментът е разположен на четвърти етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик. Сграда без асансьор.

Продажба
356 000 € 5650 €/m²
  • Обектен код 56909
  • Квадратура 63 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
345 000 € 2923 €/m²
  • Обектен код 56376
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
470 000 € 3481 €/m²
  • Обектен код 64934
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
427 000 € 2156 €/m²
  • Обектен код 57656
  • Квадратура 198 m²
  • Брой стаи 4
Препоръчваме Продажба
По запитване
  • Обектен код 61840
  • Квадратура 1732 m²
  • Разстояние до морето 1300 m
Продажба
395 000 € 3062 €/m²
  • Обектен код 65952
  • Квадратура 129 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
370 000 € 3008 €/m²
  • Обектен код 62338
  • Квадратура 123 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин