По запитване
Property 61840 photo 1
Property 61840 photo 2
Property 61840 photo 3
Property 61840 photo 4
Property 61840 photo 5
Property 61840 photo 6

Details

  • Брой етажи: 4
  • Година на строителство: 2024
  • Отопление: помпа за отопление
  • Условие: В процес на обработка
  • Energy Class: А
  • Levels: 4
  • разстояние до морето: 1300 m
  • Разстояние до летището: 64 km

Услуги

  • Асансьор
  • Сателитна телевизия
  • Двойно остъкление
  • Курортен имот
  • Луксозна къща

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 1732 кв.м на Крит в процес на изграждане. Апартаментът е на 4 нива. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
240 000 € 3076 €/m²
  • Обектен код 63234
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
427 000 € 2156 €/m²
  • Обектен код 57656
  • Квадратура 198 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
195 000 € 2407 €/m²
  • Обектен код 64874
  • Квадратура 81 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
54 000 € 1800 €/m²
  • Обектен код 64571
  • Квадратура 30 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
120 000 € 99 000 € 1320 €/m²
  • Обектен код 65523
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
135 000 € 1626 €/m²
  • Обектен код 43155
  • Квадратура 83 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин