Property 56909 photo 1
Property 56909 photo 2
Property 56909 photo 3

Details

  • Година на строителство: 2024
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: електрически
  • Условие: В процес на обработка
  • Energy Class: А+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 2000 m
  • Разстояние до летището: 4 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 63 кв.м на Крит в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, една баня, едно складово помещение. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, климатик, cградата има асансьор, гараж, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
420 000 € 3818 €/m²
  • Обектен код 64933
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
360 000 € 3050 €/m²
  • Обектен код 56377
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
330 000 € 2538 €/m²
  • Обектен код 61995
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
427 000 € 2156 €/m²
  • Обектен код 57656
  • Квадратура 198 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
356 000 € 5650 €/m²
  • Обектен код 56909
  • Квадратура 63 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
290 000 € 4461 €/m²
  • Обектен код 61390
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
320 000 € 4000 €/m²
  • Обектен код 50278
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин