282 312 €
4481 €/m²
Property 61854 photo 1
Property 61854 photo 2
Property 61854 photo 3
Property 61854 photo 4
Property 61854 photo 5
Property 61854 photo 6
Property 61854 photo 7
Property 61854 photo 8
Property 61854 photo 9
Property 61854 photo 10
Property 61854 photo 11
Property 61854 photo 12
Property 61854 photo 13
Property 61854 photo 14

Details

  • Брой етажи: 4
  • Година на строителство: 2024
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: помпа за отопление
  • Условие: В процес на обработка
  • Energy Class: А
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 1300 m
  • Разстояние до летището: 64 km

Услуги

  • Асансьор
  • Сателитна телевизия
  • Двойно остъкление
  • Курортен имот
  • Луксозна къща

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 63 кв.м на Крит в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на партер и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към планината, към града. Имотът разполага със следните екстри: климатик, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
330 000 € 2538 €/m²
  • Обектен код 61995
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
320 000 € 4000 €/m²
  • Обектен код 50278
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
345 000 € 2923 €/m²
  • Обектен код 56376
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
255 000 € 2550 €/m²
  • Обектен код 62028
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 1636 €/m²
  • Обектен код 64486
  • Квадратура 165 m²
  • Разстояние до морето 1300 m

Абонамент за бюлетин