Property 64486 photo 1
Property 64486 photo 2
Property 64486 photo 3

Details

  • Условие: В процес на обработка
  • разстояние до морето: 1300 m
  • Разстояние до край. град: 1 km
  • Разстояние до летището: 7 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 165 кв.м на Крит в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на първи етаж Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към града.

Продажба
395 000 € 5984 €/m²
  • Обектен код 56907
  • Квадратура 66 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
225 000 € 4017 €/m²
  • Обектен код 62165
  • Квадратура 56 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
360 000 € 3050 €/m²
  • Обектен код 56377
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
330 000 € 2538 €/m²
  • Обектен код 61995
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
290 000 € 4461 €/m²
  • Обектен код 61390
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин