267 000 € 257 000 €
3894 €/m²
Property 42761 photo 1
Property 42761 photo 2
Property 42761 photo 3

Details

  • Година на строителство: 2007
  • Брой стаи: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 50 m
  • Разстояние до край. град: 500 km
  • Разстояние до летището: 24 km

Услуги

  • паркинг
  • Access
  • Двойно остъкление
  • Курортен имот

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 66 кв.м на Крит. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, една баня. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, градина.

Продажба
255 000 € 2550 €/m²
  • Обектен код 62028
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
360 000 € 3050 €/m²
  • Обектен код 56377
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
225 000 € 4017 €/m²
  • Обектен код 62165
  • Квадратура 56 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
250 000 € 1623 €/m²
  • Обектен код 54693
  • Квадратура 154 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
370 000 € 3008 €/m²
  • Обектен код 62338
  • Квадратура 123 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин