278 000 € 260 000 €
2321 €/m²
Property 62006 photo 1
Property 62006 photo 2
Property 62006 photo 3
Property 62006 photo 4
Property 62006 photo 5
Property 62006 photo 6
Property 62006 photo 7
Property 62006 photo 8
Property 62006 photo 9
Property 62006 photo 10
Property 62006 photo 11

Details

  • Брой стаи: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 8000 m
  • Разстояние до летището: 50 km

Услуги

  • паркинг
  • Склад
  • Access
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 112 кв.м на Крит. Апартаментът е разположен на партер и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна, една тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към планината, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, градина, райграс, отопление.

Продажба
280 000 € 3181 €/m²
  • Обектен код 63322
  • Квадратура 88 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
330 000 € 2538 €/m²
  • Обектен код 61995
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
360 000 € 3050 €/m²
  • Обектен код 56377
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
225 000 € 4017 €/m²
  • Обектен код 62165
  • Квадратура 56 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
320 000 € 4000 €/m²
  • Обектен код 50278
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
240 000 € 3076 €/m²
  • Обектен код 63234
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
395 000 € 5984 €/m²
  • Обектен код 56907
  • Квадратура 66 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин