530 000 €
4240 €/m²
Property 65448 photo 1
Property 65448 photo 2
Property 65448 photo 3
Property 65448 photo 4
Property 65448 photo 5
Property 65448 photo 6
Property 65448 photo 7
Property 65448 photo 8
Property 65448 photo 9
Property 65448 photo 10
Property 65448 photo 11
Property 65448 photo 12
Property 65448 photo 13
Property 65448 photo 14
Property 65448 photo 15
Property 65448 photo 16

Details

  • Година на строителство: 2000
  • Година на обновяване: 2025
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: газ
  • Energy Class: А
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 2400 m
  • Разстояние до летището: 30 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 125 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, баня с тоалетна, една тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, климатик, тенти, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, складово помещение.

Продажба
500 000 € 4237 €/m²
  • Обектен код 64296
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
610 000 € 5596 €/m²
  • Обектен код 64675
  • Квадратура 109 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
715 000 € 5500 €/m²
  • Обектен код 64856
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
670 000 € 6320 €/m²
  • Обектен код 64887
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
780 000 € 6782 €/m²
  • Обектен код 64890
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
435 000 € 5723 €/m²
  • Обектен код 64893
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
705 000 € 5507 €/m²
  • Обектен код 65052
  • Квадратура 128 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
426 000 € 3276 €/m²
  • Обектен код 65119
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
600 000 € 6666 €/m²
  • Обектен код 65133
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
630 000 € 5478 €/m²
  • Обектен код 65195
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин