Продажба - Апартамент 43 m² в Касандра (Халкидики)

Гърция Македония Халкидики Касандра Калитея
148 000 €
3442 €/m²
Property 65461 photo 1
Property 65461 photo 2
Property 65461 photo 3
Property 65461 photo 4
Property 65461 photo 5
Property 65461 photo 6
Property 65461 photo 7
Property 65461 photo 8
Property 65461 photo 9
Property 65461 photo 10
Property 65461 photo 11
Property 65461 photo 12
Property 65461 photo 13
Property 65461 photo 14
Property 65461 photo 15

Details

  • Година на строителство: 2014
  • Брой стаи: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 550 m
  • Разстояние до летището: 74 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 43 кв.м в Касандра (Халкидики). Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, климатик, тенти.

Продажба
170 000 € 2575 €/m²
  • Обектен код 60649
  • Квадратура 66 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
160 000 € 1777 €/m²
  • Обектен код 60910
  • Квадратура 90 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
140 000 € 1647 €/m²
  • Обектен код 62425
  • Квадратура 85 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
165 000 € 2200 €/m²
  • Обектен код 62625
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
160 000 € 2666 €/m²
  • Обектен код 62637
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
165 000 € 3666 €/m²
  • Обектен код 63049
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
190 000 € 2375 €/m²
  • Обектен код 63063
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
185 000 € 3189 €/m²
  • Обектен код 63170
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
144 000 € 3200 €/m²
  • Обектен код 63435
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
170 000 € 3400 €/m²
  • Обектен код 63454
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин