425 000 €
4087 €/m²
Property 65462 photo 1
Property 65462 photo 2
Property 65462 photo 3
Property 65462 photo 4
Property 65462 photo 5
Property 65462 photo 6
Property 65462 photo 7
Property 65462 photo 8
Property 65462 photo 9

Details

  • Година на строителство: 1992
  • Година на обновяване: 2023
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: газ
  • Energy Class: B
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 1500 m
  • Разстояние до летището: 36 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Камина
  • Склад
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 104 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, 2 душове с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, тенти, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, складово помещение.

Продажба
530 000 € 4240 €/m²
  • Обектен код 65448
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
620 000 € 4133 €/m²
  • Обектен код 65460
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
425 000 € 4086 €/m²
  • Обектен код 65462
  • Квадратура 104 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
420 000 € 7241 €/m²
  • Обектен код 65475
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
450 000 € 5696 €/m²
  • Обектен код 65493
  • Квадратура 79 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
350 000 € 2941 €/m²
  • Обектен код 65643
  • Квадратура 119 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
550 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 65667
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
580 000 € 4461 €/m²
  • Обектен код 65669
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
385 000 € 5500 €/m²
  • Обектен код 65765
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
420 000 € 6000 €/m²
  • Обектен код 65768
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин