Продажба - Апартамент 83 m² в Солун

Гърция Солун Солун - Община Тумпа Папафи
По запитване
Property 65630 photo 1
Property 65630 photo 2
Property 65630 photo 3
Property 65630 photo 4
Property 65630 photo 5

Details

  • Брой етажи: 4
  • Година на обновяване: 2025
  • разстояние до морето: 1700 m
  • Разстояние до летището: 12 km

Услуги

  • Асансьор
  • Wifi
  • Двойно остъкление
  • Golden Visa

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 83 кв.м в Солун. Апартаментът има слънчево изложение. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, cградата има асансьор, отопление.

Подобни обекти

Наем
от 600 € /на месец 7 €/m²
  • Обектен код 66099
  • Квадратура 85 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
135 000 € 4090 €/m²
  • Обектен код 65823
  • Квадратура 33 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
132 000 € 2275 €/m²
  • Обектен код 65529
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
75 000 € 2083 €/m²
  • Обектен код 66113
  • Квадратура 36 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
108 000 € 3857 €/m²
  • Обектен код 65854
  • Квадратура 28 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
250 000 € 3846 €/m²
  • Обектен код 65762
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
165 000 € 2062 €/m²
  • Обектен код 65574
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
128 000 € 2133 €/m²
  • Обектен код 66116
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин