Продажба - Таунхаус 182 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Юг Алимос Kefallinion
2 400 000 €
13187 €/m²
Property 65677 photo 1
Property 65677 photo 2
Property 65677 photo 3
Property 65677 photo 4
Property 65677 photo 5
Property 65677 photo 6
Property 65677 photo 7
Property 65677 photo 8
Property 65677 photo 9
Property 65677 photo 10
Property 65677 photo 11
Property 65677 photo 12
Property 65677 photo 13
Property 65677 photo 14
Property 65677 photo 15
  • Обектен код 65677
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Таунхаус
  • Квадратура 182 m²
  • Площ на участък 367 m²
  • Област Атина
  • Информация Kefallinion (Алимос) | Атина - Юг (Атика)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой етажи: 6
  • Година на строителство: 2026
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: помпа за отопление
  • Условие: В процес на обработка
  • Energy Class: А+
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 130 m
  • Разстояние до летището: 33 km

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 182 кв.м в Атина. Таунхаусът е на 6 нива. Четвърти етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една трапезария, 2 душове с тоалетна, една тоалетна. Шести етаж и се състои от една спалня, баня с тоалетна. Таунхаусът е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: климатик, собствен басейн, cградата има асансьор, гараж, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
2 500 000 € 7886 €/m²
  • Обектен код 57072
  • Квадратура 317 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
3 000 000 € 12500 €/m²
  • Обектен код 21307
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 590 000 € 11990 €/m²
  • Обектен код 58419
  • Квадратура 216 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 350 000 € 7580 €/m²
  • Обектен код 64246
  • Квадратура 310 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
2 600 000 € 13903 €/m²
  • Обектен код 64109
  • Квадратура 187 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 310 000 € 11379 €/m²
  • Обектен код 58380
  • Квадратура 203 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
3 450 000 € 10615 €/m²
  • Обектен код 64219
  • Квадратура 325 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
3 442 000 € 13991 €/m²
  • Обектен код 64588
  • Квадратура 246 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 380 000 € 6432 €/m²
  • Обектен код 8831
  • Квадратура 370 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
2 310 000 € 11105 €/m²
  • Обектен код 58379
  • Квадратура 208 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин