Продажба - Таунхаус 110 m² на Пелопонес

Гърция Пелопонисос Коринтия Вело Кокони
260 000 €
2364 €/m²
Property 65691 photo 1
Property 65691 photo 2
Property 65691 photo 3
Property 65691 photo 4
Property 65691 photo 5
Property 65691 photo 6
Property 65691 photo 7
Property 65691 photo 8
Property 65691 photo 9
Property 65691 photo 10

Details

  • Година на строителство: 2026
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: помпа за отопление
  • Energy Class: А
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 600 m
  • Разстояние до летището: 130 km

Услуги

  • паркинг
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Курортен имот

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 110 кв.м на Пелопонес. Таунхаусът е на 2 нива. Партер и се състои от хол с кухня, една трапезария, баня с тоалетна. Първи етаж и се състои от 3 спални, баня с тоалетна. Таунхаусът е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, градина, отопление, складово помещение.

Продажба
260 000 € 2321 €/m²
  • Обектен код 63505
  • Квадратура 112 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
235 000 € 2350 €/m²
  • Обектен код 64606
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
260 000 € 1984 €/m²
  • Обектен код 60419
  • Квадратура 131 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
250 000 € 1262 €/m²
  • Обектен код 62900
  • Квадратура 198 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
250 000 € 1724 €/m²
  • Обектен код 65253
  • Квадратура 145 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
260 000 € 2363 €/m²
  • Обектен код 65691
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
230 000 € 1982 €/m²
  • Обектен код 64128
  • Квадратура 116 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
210 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 65186
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин