800 000 €
2667 €/m²
Property 65748 photo 1
Property 65748 photo 2
Property 65748 photo 3
Property 65748 photo 4
Property 65748 photo 5
Property 65748 photo 6
Property 65748 photo 7
Property 65748 photo 8
Property 65748 photo 9
Property 65748 photo 10
Property 65748 photo 11
Property 65748 photo 12
Property 65748 photo 13
Property 65748 photo 14
Property 65748 photo 15
Property 65748 photo 16
Property 65748 photo 17
Property 65748 photo 18
Property 65748 photo 19
Property 65748 photo 20
Property 65748 photo 21
Property 65748 photo 22
Property 65748 photo 23
Property 65748 photo 24
Property 65748 photo 25
Property 65748 photo 26
Property 65748 photo 27
Property 65748 photo 28
Property 65748 photo 29
Property 65748 photo 30

Details

  • Година на строителство: 1999
  • Година на обновяване: 2015
  • Брой стаи: 5
  • Отопление: дизел
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 7000 m
  • Разстояние до летището: 12 km

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 300 кв.м на Крит. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, една трапезария, 2 тоалетни, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 3 спални, 2 бани. Вилата е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към планината, към града, към гората. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, райграс, барбекю, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
910 000 € 800 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 52962
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 100 000 € 950 000 € 2661 €/m²
  • Обектен код 62608
  • Квадратура 357 m²
  • Разстояние до морето 700 m
Продажба
1 000 000 € 950 000 € 2199 €/m²
  • Обектен код 27059
  • Квадратура 432 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
960 000 € 928 000 € 4640 €/m²
  • Обектен код 40138
  • Квадратура 200 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Изключителен Продажба
1 100 000 € 850 000 € 3148 €/m²
  • Обектен код 62907
  • Квадратура 270 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
950 000 € 12179 €/m²
  • Обектен код 60124
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин