115 000 €
1917 €/m²
Property 65777 photo 1
Property 65777 photo 2
Property 65777 photo 3
Property 65777 photo 4
Property 65777 photo 5
Property 65777 photo 6
Property 65777 photo 7
Property 65777 photo 8
Property 65777 photo 9
Property 65777 photo 10
Property 65777 photo 11
Property 65777 photo 12
Property 65777 photo 13
Property 65777 photo 14

Details

  • Брой етажи: 5
  • Година на строителство: 1976
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 2500 m
  • Разстояние до летището: 11 km

Услуги

  • Асансьор

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 60 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен Semi-first floor и се състои от една спалня, хол, една кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има слънчево изложение. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, тенти, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
155 000 € 1550 €/m²
  • Обектен код 65510
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
115 000 € 3833 €/m²
  • Обектен код 65526
  • Квадратура 30 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
132 000 € 2275 €/m²
  • Обектен код 65529
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
100 000 € 1923 €/m²
  • Обектен код 65572
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
165 000 € 2062 €/m²
  • Обектен код 65574
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
По запитване
  • Обектен код 65690
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
95 000 € 1266 €/m²
  • Обектен код 65708
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
138 000 € 2816 €/m²
  • Обектен код 65746
  • Квадратура 49 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
115 000 € 1916 €/m²
  • Обектен код 65777
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
115 000 € 5750 €/m²
  • Обектен код 65822
  • Квадратура 20 m²
  • Брой стаи 1

Абонамент за бюлетин