155 000 €
1550 €/m²
Property 65510 photo 1
Property 65510 photo 2
Property 65510 photo 3
Property 65510 photo 4
Property 65510 photo 5
Property 65510 photo 6
Property 65510 photo 7
Property 65510 photo 8
Property 65510 photo 9
Property 65510 photo 10
Property 65510 photo 11
Property 65510 photo 12
Property 65510 photo 13
Property 65510 photo 14
Property 65510 photo 15
Property 65510 photo 16
Property 65510 photo 17

Details

  • Година на строителство: 1980
  • Година на обновяване: 2013
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 3000 m
  • Разстояние до летището: 18 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад
  • Access
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 100 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 3 спални, хол, една кухня, една баня, едно складово помещение. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, климатик, тенти, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, складово помещение.

Продажба
220 000 € 4000 €/m²
  • Обектен код 62913
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
128 000 € 3764 €/m²
  • Обектен код 63102
  • Квадратура 34 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
По запитване
  • Обектен код 63233
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
130 000 € 2166 €/m²
  • Обектен код 63488
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
145 000 € 2071 €/m²
  • Обектен код 63524
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
165 000 € 2357 €/m²
  • Обектен код 63831
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
177 000 € 1770 €/m²
  • Обектен код 63906
  • Квадратура 100 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
175 000 € 4487 €/m²
  • Обектен код 63918
  • Квадратура 39 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
195 000 € 4333 €/m²
  • Обектен код 63919
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
195 000 € 4333 €/m²
  • Обектен код 63920
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин