135 000 €
3068 €/m²
Property 65824 photo 1
Property 65824 photo 2
Property 65824 photo 3
Property 65824 photo 4
Property 65824 photo 5
Property 65824 photo 6
Property 65824 photo 7
Property 65824 photo 8
Property 65824 photo 9
Property 65824 photo 10
Property 65824 photo 11
Property 65824 photo 12
Property 65824 photo 13
Property 65824 photo 14
Property 65824 photo 15
Property 65824 photo 16

Details

  • Брой етажи: 7
  • Година на строителство: 1956
  • Година на обновяване: 2026
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 1400 m
  • Разстояние до летището: 15 km

Услуги

  • Асансьор
  • Access for people with special needs
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 44 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на четвърти етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има слънчево изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
165 000 € 2357 €/m²
  • Обектен код 63831
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
177 000 € 1770 €/m²
  • Обектен код 63906
  • Квадратура 100 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
175 000 € 4487 €/m²
  • Обектен код 63918
  • Квадратура 39 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
195 000 € 4333 €/m²
  • Обектен код 63919
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
195 000 € 4333 €/m²
  • Обектен код 63920
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
175 000 € 4729 €/m²
  • Обектен код 63921
  • Квадратура 37 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
188 000 € 4585 €/m²
  • Обектен код 63922
  • Квадратура 41 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
188 000 € 4476 €/m²
  • Обектен код 63924
  • Квадратура 42 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
130 000 € 125 000 € 8333 €/m²
  • Обектен код 64019
  • Квадратура 15 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
175 000 € 168 000 € 3428 €/m²
  • Обектен код 64040
  • Квадратура 49 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин