Property 65844 photo 1
Property 65844 photo 2
Property 65844 photo 3
Property 65844 photo 4
Property 65844 photo 5
Property 65844 photo 6
Property 65844 photo 7
Property 65844 photo 8
Property 65844 photo 9

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 1957
  • Година на обновяване: 2010
  • Брой стаи: 6
  • Условие: Стара сграда
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3

Услуги

  • Камина
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба сграда с площ 419 кв.м в Атина. сграда има 4 нива.Партер и се състои от една спалня, хол, една кухня, една баня. Първи етаж и се състои от 2 спални, хол, една кухня, една баня. Loft и се състои от една спалня, баня с тоалетна, един офис. Партер и се състои от една спалня, хол, една кухня, една баня. Първи етаж и се състои от 2 спални, хол, една кухня, една баня. Loft и се състои от една спалня, баня с тоалетна, един офис. Партер и се състои от една спалня, хол, една кухня, една баня. Първи етаж и се състои от 2 спални, хол, една кухня, една баня. Loft и се състои от една спалня, баня с тоалетна, един офис. Партер и се състои от една спалня, хол, една кухня, една баня. Първи етаж и се състои от 2 спални, хол, една кухня, една баня. Loft и се състои от една спалня, баня с тоалетна, един офис. Имотът предлага невероятна панорамна гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: камина, отопление.

Продажба
800 000 € 1156 €/m²
  • Обектен код 33981
  • Квадратура 692 m²
  • Разстояние до морето 9000 m
Продажба
950 000 € 1900 €/m²
  • Обектен код 34841
  • Квадратура 500 m²
  • Разстояние до морето 8000 m
Продажба
800 000 € 1600 €/m²
  • Обектен код 54626
  • Квадратура 500 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 050 000 € 3500 €/m²
  • Обектен код 54731
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
920 000 € 1869 €/m²
  • Обектен код 49129
  • Квадратура 492 m²
  • Разстояние до морето 10000 m
Продажба
850 000 € 1049 €/m²
  • Обектен код 44408
  • Квадратура 810 m²
  • Разстояние до морето 13000 m
Продажба
985 000 € 1970 €/m²
  • Обектен код 58168
  • Квадратура 500 m²
  • Брой стаи 10
Продажба
700 000 € 1400 €/m²
  • Обектен код 37149
  • Квадратура 500 m²
  • Разстояние до морето 13000 m
Продажба
990 000 € 830 000 € 2462 €/m²
  • Обектен код 11618
  • Квадратура 337 m²
  • Разстояние до морето 8000 m
Продажба
800 000 € 871 €/m²
  • Обектен код 35801
  • Квадратура 918 m²
  • Разстояние до морето 7000 m

Абонамент за бюлетин