142 000 €
3737 €/m²
Property 65852 photo 1
Property 65852 photo 2
Property 65852 photo 3
Property 65852 photo 4
Property 65852 photo 5
Property 65852 photo 6
Property 65852 photo 7
Property 65852 photo 8
Property 65852 photo 9
Property 65852 photo 10

Details

  • Брой етажи: 8
  • Година на строителство: 1964
  • Година на обновяване: 2026
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 150 m
  • Разстояние до летището: 11 km

Услуги

  • Асансьор
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 38 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: климатик, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
170 000 € 3269 €/m²
  • Обектен код 64870
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
125 000 € 1785 €/m²
  • Обектен код 64966
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
195 000 € 2785 €/m²
  • Обектен код 65212
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
158 000 € 6076 €/m²
  • Обектен код 65924
  • Квадратура 26 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
122 000 € 3485 €/m²
  • Обектен код 66028
  • Квадратура 35 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
По запитване
  • Обектен код 65690
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
200 000 € 3448 €/m²
  • Обектен код 64471
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
185 000 € 2202 €/m²
  • Обектен код 64447
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
143 000 € 4766 €/m²
  • Обектен код 64534
  • Квадратура 30 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
130 000 € 125 000 € 8333 €/m²
  • Обектен код 64019
  • Квадратура 15 m²
  • Брой стаи 1

Абонамент за бюлетин