670 000 €
2233 €/m²
Property 65955 photo 1
Property 65955 photo 2
Property 65955 photo 3
Property 65955 photo 4
Property 65955 photo 5
Property 65955 photo 6
Property 65955 photo 7
Property 65955 photo 8
Property 65955 photo 9
Property 65955 photo 10
Property 65955 photo 11
Property 65955 photo 12
Property 65955 photo 13
Property 65955 photo 14
Property 65955 photo 15
Property 65955 photo 16
Property 65955 photo 17
Property 65955 photo 18
Property 65955 photo 19
Property 65955 photo 20
Property 65955 photo 21
Property 65955 photo 22
Property 65955 photo 23
Property 65955 photo 24
Property 65955 photo 25
Property 65955 photo 26
Property 65955 photo 27
Property 65955 photo 28
Property 65955 photo 29

Details

  • Година на строителство: 2010
  • Брой стаи: 8
  • Отопление: газ
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 15000 m
  • Разстояние до летището: 14 km

Описание

Предлагаме за продажба 4-етажна вила с площ 300 кв.м на Крит. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна, 2 складови помещения. Първи етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, една трапезария, баня с тоалетна. Втори етаж и се състои от 3 спални, една баня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Loft и се състои от една спалня. Вилата е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината, към града, към гората. Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, климатик, тенти, паркомясто, градина, райграс, барбекю, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
640 000 € 6400 €/m²
  • Обектен код 56208
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
800 000 € 1230 €/m²
  • Обектен код 56313
  • Квадратура 650 m²
  • Разстояние до морето 180 m
Продажба
950 000 € 12179 €/m²
  • Обектен код 60124
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 3
Препоръчваме Продажба
950 000 € 6089 €/m²
  • Обектен код 61623
  • Квадратура 156 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
По запитване
  • Обектен код 61624
  • Квадратура 144 m²
  • Брой стаи 4
Препоръчваме Продажба
960 000 € 6400 €/m²
  • Обектен код 61626
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 4
Изключителен Продажба
910 000 € 6691 €/m²
  • Обектен код 62079
  • Квадратура 136 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
736 000 € 5183 €/m²
  • Обектен код 62220
  • Квадратура 142 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
736 000 € 5183 €/m²
  • Обектен код 62221
  • Квадратура 142 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Препоръчваме Продажба
920 000 € 8070 €/m²
  • Обектен код 64076
  • Квадратура 114 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин