670 000 €
3964 €/m²
Property 66048 photo 1
Property 66048 photo 2
Property 66048 photo 3
Property 66048 photo 4
Property 66048 photo 5
Property 66048 photo 6
Property 66048 photo 7
Property 66048 photo 8
Property 66048 photo 9
Property 66048 photo 10
Property 66048 photo 11
Property 66048 photo 12
Property 66048 photo 13
Property 66048 photo 14
Property 66048 photo 15
Property 66048 photo 16
Property 66048 photo 17
Property 66048 photo 18
Property 66048 photo 19
Property 66048 photo 20
Property 66048 photo 21
Property 66048 photo 22
Property 66048 photo 23
Property 66048 photo 24
Property 66048 photo 25
Property 66048 photo 26
Property 66048 photo 27
Property 66048 photo 28
Property 66048 photo 29
Property 66048 photo 30
Property 66048 photo 31
Property 66048 photo 32
Property 66048 photo 33
Property 66048 photo 34
Property 66048 photo 35

Details

  • Брой етажи: 4
  • Година на строителство: 2009
  • Брой стаи: 5
  • Отопление: газ
  • Energy Class: D
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 2400 m
  • Разстояние до летището: 25 km

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 169 кв.м в Атина. Таунхаусът е на 4 нива. Трети етаж и се състои от една спалня, хол, една кухня, една тоалетна. Loft и се състои от 2 спални, хол, една баня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Таунхаусът е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, камина, cградата има асансьор, гараж, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
693 000 € 5456 €/m²
  • Обектен код 56732
  • Квадратура 127 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
683 000 € 5508 €/m²
  • Обектен код 56733
  • Квадратура 124 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
683 000 € 5464 €/m²
  • Обектен код 56734
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
560 000 € 3589 €/m²
  • Обектен код 57178
  • Квадратура 156 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 000 000 € 3367 €/m²
  • Обектен код 57794
  • Квадратура 297 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
716 000 € 5383 €/m²
  • Обектен код 57980
  • Квадратура 133 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
625 000 € 5208 €/m²
  • Обектен код 57981
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
620 000 € 5254 €/m²
  • Обектен код 57982
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
740 000 € 5522 €/m²
  • Обектен код 57984
  • Квадратура 134 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
734 000 € 5518 €/m²
  • Обектен код 57987
  • Квадратура 133 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин