Продажба - Апартамент 44 m² в Ситония (Халкидики)

Гърция Македония Халкидики Ситония Никити
195 000 €
4432 €/m²
Property 66054 photo 1
Property 66054 photo 2
Property 66054 photo 3
Property 66054 photo 4
Property 66054 photo 5
Property 66054 photo 6

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2027
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: електрически
  • Условие: В процес на обработка
  • Energy Class: А+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 170 m
  • Разстояние до летището: 88 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 44 кв.м в Ситония (Халкидики) в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на партер и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, градина, райграс, отопление.

Продажба
190 000 € 1809 €/m²
  • Обектен код 4734
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
170 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 49027
  • Квадратура 68 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
По запитване
  • Обектен код 54742
  • Квадратура 57 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
170 000 € 2000 €/m²
  • Обектен код 59726
  • Квадратура 85 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
170 000 € 4250 €/m²
  • Обектен код 63448
  • Квадратура 40 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
190 000 € 3064 €/m²
  • Обектен код 65645
  • Квадратура 62 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
190 000 € 3064 €/m²
  • Обектен код 65647
  • Квадратура 62 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
190 000 € 3064 €/m²
  • Обектен код 65649
  • Квадратура 62 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
190 000 € 3064 €/m²
  • Обектен код 65650
  • Квадратура 62 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
185 000 € 4404 €/m²
  • Обектен код 66056
  • Квадратура 42 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин