Продажба - Апартамент 42 m² в Ситония (Халкидики)

Гърция Македония Халкидики Ситония Никити
185 000 €
4405 €/m²
Property 66056 photo 1
Property 66056 photo 2
Property 66056 photo 3
Property 66056 photo 4
Property 66056 photo 5
Property 66056 photo 6

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2027
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: електрически
  • Условие: В процес на обработка
  • Energy Class: А+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 170 m
  • Разстояние до летището: 88 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 42 кв.м в Ситония (Халкидики) в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на партер и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, градина, райграс, отопление.

Продажба
160 000 € 2352 €/m²
  • Обектен код 49028
  • Квадратура 68 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
250 000 € 2083 €/m²
  • Обектен код 49029
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
255 000 € 4636 €/m²
  • Обектен код 51240
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
По запитване
  • Обектен код 54742
  • Квадратура 57 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
170 000 € 2000 €/m²
  • Обектен код 59726
  • Квадратура 85 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
260 000 € 2407 €/m²
  • Обектен код 59907
  • Квадратура 108 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
160 000 € 4000 €/m²
  • Обектен код 60674
  • Квадратура 40 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
220 000 € 185 000 € 3135 €/m²
  • Обектен код 63212
  • Квадратура 59 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин