Продажба - Апартамент 42 m² в Ситония (Халкидики)

Гърция Македония Халкидики Ситония Никити
185 000 €
4405 €/m²
Property 66056 photo 1
Property 66056 photo 2
Property 66056 photo 3
Property 66056 photo 4
Property 66056 photo 5
Property 66056 photo 6

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2027
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: електрически
  • Условие: В процес на обработка
  • Energy Class: А+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 170 m
  • Разстояние до летището: 88 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 42 кв.м в Ситония (Халкидики) в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на партер и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, градина, райграс, отопление.

Продажба
190 000 € 1809 €/m²
  • Обектен код 4734
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
215 000 € 4134 €/m²
  • Обектен код 63966
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
195 000 € 3362 €/m²
  • Обектен код 64655
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
190 000 € 3064 €/m²
  • Обектен код 65645
  • Квадратура 62 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
190 000 € 3064 €/m²
  • Обектен код 65647
  • Квадратура 62 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
190 000 € 3064 €/m²
  • Обектен код 65649
  • Квадратура 62 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
190 000 € 3064 €/m²
  • Обектен код 65650
  • Квадратура 62 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
195 000 € 4431 €/m²
  • Обектен код 66054
  • Квадратура 44 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин